HOME OFFICE cz.3 – sypialnia do pracy i do relaksu

Posted :
17 kwietnia, 2020
Posted :
Perfekt Design

Chociaż zazwyczaj w niej odpoczywamy, to w obecnych okolicznościach służy nam czasami również jako domowe biuro. Warto wiedzieć, jak się na nowo urządzić w swojej sypialni w systemie Home Office.

W sypialni jest cicho, błogo i przyjemnie. I chociaż na ogół kojarzy nam się raczej z odpoczynkiem, to nic nie stoi na przeszkodzie, by obecnie wykorzystać sytuację i pracować w tak przyjemnych warunkach. Trzeba tylko trochę się zorganizować.

Wygodne łóżko

Do pracy odpowiednie będzie wygodne łóżko, z nieco twardszym materacem oraz zagłówkiem. W ten sposób możemy w pozycji siedzącej ułożyć się bardzo komfortowo. Laptopa możemy trzymać na kolanach, ale na pewno dużo wygodniej będzie postawić na praktyczne podstawki, dzięki którym nasza praca będzie przebiegać w jeszcze lepszych warunkach. Jeśli mamy łóżko z szufladami możemy tymczasowo wykorzystać je na przechowywanie dokumentów, które mamy mieć pod ręką (albo przekąsek!). Można w tym celu wykorzystać również szafkę nocną.

Przechowywanie ma znaczenie

W sypialni warto postawić na sporych rozmiarów szafę, jeśli nie mamy osobnej garderoby, a także na funkcjonalną komodę. Możemy tu nie tylko przechowywać ubrania i dodatki, ale również zorganizować swoje papiery, segregatory czy książki, które w trakcie pracy musimy mieć pod ręką.

Dodatki dla oka

Miękkie kolorowe poduszki i lampka na stoliku nocnym to podstawa. Nie tylko cieszą oko, ale także sprawiają, że mamy do czynienia z wieloma udogodnieniami. Wielogodzinna praca wymaga komfortowego podparcia, które zapewniają poduszki. Z kolei lampka nocna przyda się, gdy będziemy pracować do późna.