Cztery komody na cztery pory roku

Posted :
13 stycznia, 2020
Posted :
Perfekt Design

Komody, witryny, szafki… to niezbędne wyposażenie niemal każdego pomieszczenia. Wybór jest ogromny, dlatego warto się zastanowić nad stylizacją, która będzie nam odpowiadać pod każdym względem. Mamy dla Was cztery ciekawe propozycje – każda zupełnie inna!

Wybór odpowiedniej komody zaczynamy oczywiście od względów praktycznych. Bierzemy pod uwagę jej wymiary i dostępne miejsce w danym pokoju. Warto także zastanowić się nad tym, czy wygodniejsze dla nas będą szuflady, otwierane szafki, a może częściowo mebel otwarty, by ułożyć na przykład książki czy czasopisma. Potem można się skupić na wyborze odpowiedniego stylu.

Jasna jak piękny, słoneczny dzień

Komoda Luttich to jasne, piękne drewno, które rozświetli całe pomieszczenie. Mamy tutaj do czynienia z naturalną kolorystyką, która świetnie pasuje do nowoczesnego salonu, przedpokoju, a także sypialni. Do dyspozycji posiadamy dwie pojemne szafki i cztery kompaktowe szuflady, dzięki czemu możemy się znakomicie zorganizować. Wybarwienie to cudowny dąb barique, a widoczne słoje drewna dodają całości wyjątkowego uroku. Dodatkowym atutem jest system cichego domyku i eleganckie wykończenie. Idealna propozycja dla tych, którzy chcą mieć lato w swoich wnętrzach przez cały rok.

Komoda Luttich
Komoda Luttich

Jesienna nostalgia

Kolekcja Bocage to połączenie stylu skandynawskiego i nowoczesności. Mamy tutaj elegancki grafit zestawiony z jasnym odcieniem dębu. Całość idealna na długie jesienne wieczory, gdy chcemy się zanurzyć w rozmyślaniach. Komoda posiada wygodne szuflady i półki, na których można ułożyć książki czy czasopisma, by mieć po co sięgnąć, gdy za oknem pogoda nie będzie nas rozpieszczać.

Komoda Bocage
Komoda Bocage

Zimowy minimalizm

Komoda Azteca Trio to kwintesencja minimalizmu. Nie mamy tutaj uchwytów, ale za to całość wyróżnia się nowoczesnymi szufladami. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można zachować porządek, a na wierzchu możemy wyeksponować ramki ze zdjęciami, pamiątki czy inne dekoracje. Białe fronty na wysoki połysk lśnią niczym szron – od razu można poczuć wspaniały zimowy klimat.

Komoda Azteca Trio
Komoda Azteca Trio

Powiew wiosny

Wiosenna lekkość i… wiosenne porządku! Komoda Erla idealnie się nadaje do tego celu. Mamy tutaj nie tylko praktyczne szuflady, ale i pojemne szafki, dzięki czemu uda się wreszcie zaprowadzić porządek – możemy w niej przechowywać zarówno ubrania, jak i inne drobiazgi, pamiątki czy wszystko to, czego nie chcemy wystawiać na widok gości. Na drewnianym naturalnym blacie mamy z kolei miejsce, by umieścić wazon z wiosennymi kwiatami czy kwitnące kwiaty doniczkowe – to świetna inspiracja, by wprowadzić do swoich wnętrz zieleń i powiew nowości.