W domowych pieleszach

Posted :
8 marca, 2021
Posted :
Perfekt Design

Nie wiemy, jak dużo czasu spędzimy jeszcze w domu, ale możemy sprawić, by stał się naszą oazą spokoju. Wystarczy kilka prostych kroków, by osiągnąć ideał.

W domowych pieleszach czujemy się najbardziej swobodnie. Możemy założyć dresy, wygodne, miękkie skarpety i otulić się dzianinami. Kocyk, poduszka i nasz spokojny kącik – brzmi jak ideał, a może stać się znakomitą oazą, dzięki której uciekniemy od świata i wszystkich problemów, które codziennie zaprzątają nam głowę. Czas oczyścić swój umysł i swoją przestrzeń.

Miejsce do siedzenia i… leżenia!

Wygodna sofa, nawet niewielkich rozmiarów, sprawia, że mamy komfortowe miejsce zarówno do siedzenia, jak i leżenia. Można przybrać dowolną pozę i wreszcie się zrelaksować. Przyda się także wygodny podnóżek albo fotel w modnym, designerskim stylu. Warto także mieć pod ręką dobrej jakości poduchy, które w razie potrzeby można rozłożyć na podłodze i również tutaj usiąść, albo wykorzystać, gdy pojawią się goście.

Stoliki i półki

Miejsce do przechowywania ma wielkie znaczenie, jeśli chodzi o nasz spokój. Zamknięte szafki i półki sprawiają, że możemy uporządkować swoją przestrzeń. Na komodzie można postawić dekoracje czy ulubione książki, a stoliki kawowe staną się praktycznym i funkcjonalnym miejscem na drobiazgi – pyszną kawę czy aromatyczną herbatę. Dzięki niewielkim rozmiarom, można je dowolnie przemieszczać.

Ozdoby w stylu boho

Delikatne pióra, suszone trawy, a także delikatne beże i miękkie tekstylia – styl boho kojarzy się z sielskim odpoczynkiem, spokojem i beztroską, więc jak najbardziej są tutaj wskazane. Z takimi dodatkami każda przestrzeń zyska wizualnie, a także stanie się dla nas znacznie bardziej komfortowa. Skoro już mamy spędzić w domu sporo czasu, warto postawić na takie rozwiązania, jakie sprawią, że będziemy się dużo lepiej czuć w swojej przestrzeni. W takim momencie należy koniecznie postawić na spokój i harmonię, a nasze wnętrza mają tutaj ogromne znaczenie, więc warto się tym zainteresować.