Projektowanie to nasza pasja, która chyba nigdy nas nie znudzi 🙂 Za każdym razem mamy głowy pełne pomysłów – nawet w przypadku najtrudniejszych zleceń jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie.

Nasi projektanci to wykwalifikowane osoby, które mają doskonałą wyobraźnię przestrzenną i potrafią nie tylko stworzyć praktyczną i funkcjonalną kuchnię, ale przede wszystkim zaprojektować kuchnię marzeń, w której każdy z domowników będzie czuł się komfortowo.

Projektujemy kuchnie na wymiar dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Odbywa się to w kilku etapach:

  1. Konsultacja z projektantem.
  2. Wykonanie fachowych pomiarów.
  3. Przygotowanie projektu i omówienie z klientem.
  4. Transport mebli.
  5. Profesjonalny montaż.

Na swoim koncie mamy projekty nowoczesne, tradycyjne, a także kuchnie z wyspami, barkami czy z nowoczesną zabudową. Nasze realizacje można podziwiać nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach za granicą. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług, ponieważ to zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Tylko 5 kroków dzieli Cię od posiadania wymarzonej kuchni – już dziś skontaktuj się z naszymi projektantami, a marzenia staną się rzeczywistością!