NADAL HOME OFFICE

Posted :
9 marca, 2021
Posted :
Perfekt Design

Nie wygląda na to, by sytuacja miała się szybko zmienić. Ale zamiast narzekać, warto postawić na skuteczne rozwiązania, które umilą nam czas spędzony w domu.

Czasy izolacji i kwarantanny sprawiają, że coraz bardziej doceniamy swoją domową przestrzeń, ciesząc się z tego, że mamy swoich bliskich pod ręką. Czasami jednak trzeba wyjść z domowych pieleszy i przejść do biura, by trochę popracować, nawet jeśli jest to przejście w wygodnych, mięciutkich kapciach. Do efektywnej pracy potrzebne nam jest dobrze urządzone biuro.

A może biuro w sypialni?

Jeśli nie mamy osobnego pomieszczenia, możemy urządzić sobie kącik do pracy nawet w sypialni. Wystarczy wstawić wygodne, solidne biurko. W przypadku małych przestrzeni niezwykle istotne jest to, by postawić na szuflady czy szafki, w których będziemy mogli schować swoje papiery, dokumenty czy inne drobiazgi. Jeśli dodatkowo przestrzeń sypialni jest niewielka, warto wybrać stylizacje na lekkich nóżkach, które optycznie powiększą naszą przestrzeń. Mając biuro tak blisko, mamy pewność, że nie spóźnimy się do pracy.

Grunt to organizacja

Biuro w stylu industrialnym? Postaw na połączenie naturalnego drewna i metalu. Nad biurkiem zawieś tablice do organizacji oraz metalowe półki, dzięki którym wszystko będzie doskonale uporządkowane. Ważne notatki, checklista i mapy myśli – to wszystko może się znaleźć w Twojej służbowej przestrzeni. Oprócz tego warto postawić na jakiś akcent estetyczny, który w czasie pracy będzie cieszył nasze oko i motywował do działania.

Gdy masz bardzo mało miejsca

Czasami nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią i do swojej dyspozycji mamy naprawdę tylko mały kącik. Tutaj także można wiele zdziałać i sprawić, że nasza biurowa przestrzeń będzie estetyczna, atrakcyjna i wpasuje się w aranżację salonu czy innego pokoju. Wystarczy postawić na nowoczesne biurko na nóżkach. Możemy tutaj wybrać bardziej intensywny, oryginalny kolor, jak chociażby modny głęboki granat. Praktyczna szuflada i półka sprawia, że możemy się doskonale zorganizować nawet na niewielkiej przestrzeni.

Biuro z prawdziwego zdarzenia

Jeśli mamy ten luksus i możemy pozwolić sobie na osobne biuro, to pole manewru jest naprawdę duże. Możemy wstawić piękne witryny, w których uporządkujemy swoje księgozbiory czy dokumenty. Jeśli zdecydujemy się na przeszklenia, unikniemy kłopotliwego kurzu, więc jest to bardzo dobry i praktyczny pomysł. Oprócz tego ważne jest wygodne, duże biurko. A jako akcent oryginalności i modnego stylu, możemy wstawić wygodne, ekskluzywne fotele w kolorze butelkowej zieleni i ze złotymi elementami. Takie domowe biuro to miejsce, w którym chce się przebywać bez końca.