Biurko do zadań specjalnych

Posted :
18 marca, 2019
Posted :
Perfekt Design

Czy to domowy gabinet, czy profesjonalne biuro, zawsze warto zainwestować w odpowiednie meble. Powinny być funkcjonalne, trwałe, ale także ładnie się prezentować – dobre wrażenie zawsze ma wielkie znaczenie.

Biurko Denton – do pracy i nauki

Praktyczne biurko z kolekcji Denton idealnie nadaje się zarówno dla osób zapracowanych, jak i dla pilnych uczniów czy studentów. Warto zwrócić uwagę na sporą powierzchnię blatu – posiada on aż 160 cm! To idealne miejsce do robienia notatek, rozłożenia komputera czy laptopa, a także do wielu innych prac biurowych.

Półki i przestrzeń do przechowywania

Bardzo dobrze sprawdzają się dodatkowe półki, szuflady czy szafki do przechowywania. W tej kolekcji BRW znajdziemy całe mnóstwo ciekawych rozwiązań. Można tutaj ułożyć segregatory, teczki czy pudełka, w których będziemy trzymać drobiazgi. To niezawodny sposób na doskonała organizację pracy czy nauki. Dodatkowo biurko Denton posiada też specjalny otwór w blacie, dzięki czemu możemy zakamuflować kable z laptopa czy komputera albo lampki biurkowej.

Jakość przede wszystkim

Biurko Denton wyróżnia się też doskonałą jakością wykonania. Dodatkowo blat wzmocniono folią utwardzoną, dzięki czemu jest on bardziej odporny na uszkodzenia w czasie codziennego użytkowania. Warto także zwrócić uwagę na stylistykę. Biurko wpisuje się w najnowsze trendy, ale nadaje się także do bardziej klasycznych wnętrz. Mamy tutaj połączenie białego połysku i blatu w naturalnym wybarwieniu w kolorze dąb polski.