Nowoczesność i elegancja

Posted :
14 maja, 2021
Posted :
Perfekt Design
Wśród nowych trendów i stylizacji, jakie pojawiły się wraz z wiosną, warto zwrócić uwagę na połączenie nowoczesności i elegancji.

Oryginalne wzornictwo i funkcjonalność to cechy jednej z najnowszych kolekcji mebli BRW.  Kolekcja Forn to pieczołowite wykończenie i solidna podstawa, dzięki czemu całość prezentuje się doskonale i stanowi ponadczasowe rozwiązanie.

Delikatne frezy

Linearne frezowanie podkreśla nowoczesny styl kolekcji Forn. Możemy się zdecydować na odcień uniwersalnej bieli – tutaj wysoki połysk jest opcją nadal modną. Drugim rozwiązaniem jest kolor naturalnego drewna w połączeniu z matową czernią. To ciekawa alternatywa dla bieli, jaką warto rozważyć taką opcję stylizacji wnętrza.\

Solidne wykończenie

Akcesoria i elementy wyposażenia szafek sprawiają, że można bez problemu korzystać z szuflad i szafek, nie obawiając się o ich trwałość. Przede wszystkim meble z kolekcji Forn posiadają wysokiej jakości elementy wykończeniowe, które zapewniają płynne i ciche zamykanie. frontów szafek i szuflad. Ciekawym rozwiązaniem w tym przypadku jest możliwość pełnego wysuwu szuflad. To wszystko sprawia, że korzystanie z mebli jest w pełni funkcjonalne i komfortowe.

Oryginalne bryły

Warto zwrócić uwagę na rodzaje brył, z jakich wykonana jest kolekcja Forn. Mamy tutaj sześć różnych kształtów, które można dopasować do każdej aranżacji. Ta kolekcja idealnie sprawdzi się w przypadku aranżacji nowoczesnego salonu czy pokoju dziennego. Można wybrać praktyczną komodę, która jest niezwykle pojemna, a także sporą szafę dwudrzwiową, w której zmieścimy swoją garderobę. Warto także zwrócić uwagę na eleganckie witryny, szafkę RTV oraz półki, na których można poukładać książki czy elementy dekoracyjne. Kolekcja Forn sprawia, że wnętrze wiele zyskuje. Łączy w sobie nowoczesny styl i ponadczasową elegancję.