Kolorowa sypialnia

Posted :
24 lutego, 2020
Posted :
Perfekt Design

Kolory w sypialni? Jak najbardziej! Nie tylko biel i błękit królują w tym wnętrzu. Warto postawić na nieco więcej żywych barw i zdecydować się na takie rozwiązania, jakie pozwolą nam się czuć w pełni komfortowo w naszym pomieszczeniu.

Często sypialnia nie jest wyłącznie naszym miejscem do spania i odpoczynku, ale pełni również kilka dodatkowych funkcji. Może być domowym biurem, garderobą, a także miejscem, w którym odpoczywamy z książką. Warto zaaranżować wnętrze w taki sposób, by czuć się w nim jak najbardziej wygodnie.

Barwny poranek

Kto nie chciałby się budzić w dobrym nastroju? Jest na to prosta recepta? Wystarczy zaaranżować swoją sypialnię w taki sposób, by zawsze czuć się doskonale, gdy otworzymy oczy. Kolory poprawiają nastrój, tym bardziej w momencie, gdy przychodzi wiosna i sami bardziej budzimy się do życia.

Dbałość o detale

Kolorowe pastelowe zasłony i poduszki w kolorowych odmianach to świetne rozwiązanie i detale, które urozmaicą nasze wnętrze. Na wiosnę warto postarać się o nieco więcej barw w swoich pomieszczeniach. W momencie, gdy styl nam się nieco znudzi, możemy po prostu zmienić dodatki i cieszyć się znakomitą metamorfozą.

Solidna podstawa

Warto postawić na stonowane i lekkie meble. Biel w połączeniu z drewnem idealnie wpasowuje się w taki klimat. A do tego szafki i szafy, które są umieszczone na delikatnych nóżkach sprawiają, że całość staje się znacznie lżejsza wizualnie. W sypialni na pewno przyda nam się szafa i komoda, a jeśli chcemy tutaj również pracować, to i biurko w tej samej stylizacji.

Oświetlenie

Lampy i lampki nocne na nóżkach jak statyw lampy studyjnej to hit, który nadal jest na topie. Idealnie pasuje do sypialni w lekkim, pastelowym stylu. Przy okazji zapewni nam odpowiednie oświetlenie, gdy będziemy chcieli popracować przy biurku czy po prostu wieczorem poczytać książkę.