Czas na porządki!

Posted :
15 kwietnia, 2021
Posted :
Perfekt Design

Wiosna kiedyś w końcu nadejdzie i warto się na nią przygotować. Dzisiaj doradzimy Wam, jak zrobić dobre porządki w swojej garderobie, i nie tylko!

Najważniejsze to trzymać się swoich zasad, zwłaszcza przy sortowaniu ubrań – jeśli w nich nie chodzimy, może czas już wyprosić je ze swojej szafy? Obecnie mamy sporo możliwości oddania ubrań potrzebującym czy na recykling. W ten sposób bolesne pożegnanie może się okazać nieco łatwiejsze. Ale do uporządkowania mamy często znacznie więcej niż ubrania, zaczynajmy!

Wieszaki i organizery do szafy

Warto zaopatrzyć się w odpowiednie pomoce i akcesoria, które pomogą nam zorganizować swoją szafę. Dobrze dobrane pudła czy kartony na buty, a także komfortowo zaprojektowane wieszaki to podstawa. Pomyślmy także o wkładach do szuflad, a także organizerach na paski, apaszki czy też szkatułki na biżuterię. W ten sposób wprowadzimy do swojej szafy idealny porządek.

Gazety i czasopisma

W czasach epidemii zaczęliśmy sporo czytać – również gazet, czasopism i tygodników. Zamiast odkładać je w przypadkowe miejsca, warto postawić na porządek i modny, elegancki gazetownik. W ten sposób wszystko znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce.

Półki i półeczki

Czasami wystarczy powiesić półkę, by wszystko nagle zaczęło wyglądać dużo lepiej. Obecnie modny jest styl industrialny – połączenie drewna i metalu. Całość prezentuje się atrakcyjnie i stanowi ważny akcent w naszym wnętrzu, a przy okazji wszystko można doskonale zorganizować – teraz wszystko jest już w porządku.

Pudła i organizery

Każdy z nas ma mnóstwo drobiazgów – z nimi też można sobie poradzić. Wystarczą odpowiednie pudła czy pudełeczka, która nie tylko pozwolą wszystko schować, ale także będą stanowić wspaniałą dekorację naszych wnętrz. Pudełka mogą mieć jasny kolor, dzięki czemu doskonale dopasujemy je do swoich mebli. Warto sobie takie rozwiązanie przemyśleć.