WIOSENNE PORZĄDKI CZAS START!

Posted :
10 marca, 2021
Posted :
Perfekt Design

Pierwsze cieplejsze dni, trochę słońca i jasność po 16.00 – oto zwiastuny wiosny. Nadszedł zatem najwyższy czas na to, by zrobić porządki w swojej szafie!

Wiosna to taka szczególna pora roku, która sprawia, że budzi się w nas nowa energia i chęć do życia. Zazwyczaj właśnie wtedy decydujemy się też na większe porządki w naszych garderobach i szafach. Odświeżamy swoje ubrania, robimy nowe zakupy, ale to także odpowiedni moment, by się lepiej zorganizować i zadbać o nowe stylizacje. Doskonała organizacja to podstawa, a z naszymi szafami stanie się to znacznie łatwiejsze.

Szuflady i organizery

Jeśli chcesz mieć porządek, to koniecznie musisz zadbać o odpowiednie warunki. W szafach i garderobach najlepiej sprawdzają się rozwiązania szyte na miarę. Indywidualne dopasowanie jest dobrą opcją, ponieważ możemy wtedy wszystko doskonale sobie poukładać. Szuflady są bardzo praktyczne i mieszczą sporo różnych dodatków, akcesoriów, a także możemy tutaj przechowywać bieliznę. Skarpetki umieszczone w szufladach to dobry pomysł, dzięki któremu nie będą one rozrzucone po całym mieszkaniu czy domu. Oprócz tego warto postawić na różnego rodzaju pudełka, kartony czy organizery. Tutaj wszystko zależy od tego, co znajduje się w naszej garderobie. Możemy się zdecydować na wieszak na krawaty czy apaszki, a także odpowiednie pudełka na buty, dzięki czemu zawsze będziemy wiedzieli, gdzie znajduje się interesująca nas para.

Szafa na wymiar czy gotowa?

Dzisiaj możemy zdecydować się zarówno na garderoby i szafy na indywidualne zamówienie i robione na wymiar, jak i gotowe meble, które także świetnie dopasujemy do naszych wnętrz. Każde rozwiązanie ma swoje zalety. Meble na wymiar sprawdzają się najlepiej w miejscach, w których mamy nietypową formę, więc jak najbardziej należy wziąć to pod uwagę, planując swoje wnętrza.

Z takimi rozwiązaniami i pojemnymi szafami możemy rzeczywiście zdecydować się na wiosenne porządki. W takiej garderobie zmieści się nowa seria ubrań i dodatków, a co najważniejsze – wszystko będzie mieć swoje miejsce.