C jak Cannet – nowoczesna klasyka od BRW

Posted :
8 czerwca, 2020
Posted :
Perfekt Design

Ta kolekcja mebli to dwie odsłony, w ciemnych odcieniach lub bieli. I choć swoim designem bardzo mocno nawiązuje do klasycznych mebli, to świetnie komponuje się ze współczesnymi dodatkami i może stanowić o uroku nowoczesnego wnętrza. Nie jest to najnowszy z produktów od BRW, ale wciąż sprzedaje się znakomicie!

Szukacie klasyki z nutą nowoczesności? Kolekcja Cannet od BRW znakomicie wkomponuje się w Wasze potrzeby! Tradycyjne w formie meble mają wyraźne ciągoty ku nowoczesności. Pięknie komponują się ze współczesnymi dodatkami, modnym kolorem zielonym, ale także z meblami typowymi dla lat sześćdziesiątych, uroku dodają im półokrąłe uchwyty rodem z aptekarskiej szafki. Co ważne, BRW swoją kolekcję przygotowało w dwóch odcieniach: w bieli i ciemnych barwach, toteż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno do pomieszczeń, które mają być mocno rozświetlone, jak również do surowych, męskich wnętrz.

Styl prowansalski ukradł serce niejednemu…

Van Gogh, Cézanne, Picasso… to jedni z wielu artystów, którzy rozkochali się w Prowansji i prowansalskim stylu. Do dziś jest on niezwykle popularny, wszak kształty i formy tej anielskiej krainy są ponadczasowe. Wprowadzenie tego stylu do mieszkań da wiele radości i powodów do dumy. W takich wnętrzach można się czuć komfortowo i zyskać namiastkę fantastycznego klimatu, skąpanej w słońcu francuskiej krainy.

Regały, komody, szafy…

Wiele designerskich pomysłów na wnętrza kończy się na etapie jednego lub dwóch mebli. W tym wypadku BRW zapewnia swoim nabywcom szeroką gamę produktów. Co to oznacza? To, że w zasadzie bazując na tej kolekcji jesteśmy w stanie urządzić każdy salon. Zarówno przestronne wnętrze, jak również mniejszy pokój typowy dla budownictwa wielorodzinnego. W każdym przypadku można te meble zestawić z dodatkami kwiatowymi, które świetnie komponują się ze stylistyką i ideą kolekcji.

Meble z tej kolekcji cechują się łatwością montażu i trwałością. Oczywiście wszystkie można zamówić w naszym salonie, zapewniamy transport i pomoc z ewentualnym montażu.