Odrobina zieleni wiosną

Posted :
26 kwietnia, 2021
Posted :
Perfekt Design

Choć tegoroczna wiosna jest dość chłodna i nie zachęca do korzystania z dobrodziejstw natury, możemy stworzyć miły nastrój w swoich wnętrzach.

Ciesz się wiosną, odmieniając swoje mieszkanie czy dom. Do wyboru mamy mnóstwo interesujących aranżacji, dzięki którym nasze wnętrza zmienią się nie do poznania. Z czym zestawić zieleń? Okazuje się, że nie jest to aż takie trudne.

Zielone, miękkie krzesła

Poczuj się jak na miękkiej trawie, która zachwyca swoją świeżością i delikatnością – postaw na wygodne, tapicerowane krzesła w kolorze butelkowej zieleni. Doskonale pasują zarówno do drewnianego, jak i białego stołu, więc stanowią uniwersalne rozwiązanie do każdego wnętrza. Krzesła tapicerowane to gwarancja wygody i komfortu na co dzień. Pięknie zaakcentowana zieleń sprawi, że poczujemy się w swoich wnętrzach po prostu doskonale.

Zieleń na ścianach

Możemy też rozświetlić swoje wnętrza za pomocą mebli w kolorze białym i naturalnego drewna, a zaszaleć z kolorem ścian. Zieleń na ścianach sprawi, że poczujemy się jak wiosną na łące, a przy okazji doda naszym pokojom nieco oryginalności i niepowtarzalności. Przy tak ciemnym i wyrazistym kolorze ścian, warto postawić na jasne elementy wyposażenia, by całość prezentowała się w sposób harmonijny i atrakcyjny.

Sypialnia na zielono

Nie jest to standardowy kolor, który wybieramy do sypialni, ale warto go rozważyć. Możemy postawić na meble drewniane i białe, ale także urozmaicić nasze wnętrze zielonymi dodatkami. Wtedy poczujemy się jak w zielonej oazie spokoju, a więc zyskamy idealne warunki do odpoczynku i odprężenia.