Industrialny porządek

Posted :
10 lutego, 2021
Posted :
Perfekt Design

Zapanuj nad swoją przestrzenią, zbierz drobiazgi, bibeloty i dekoracje, układając je na pięknych, nowoczesnych półkach.

Półki dekoracyjne mają dzisiaj mnóstwo różnych odmian. Możemy postawić na klasykę, ponadczasowe drewno, ale także na elementy metalowe czy też pobawić się kolorami. Dzisiaj chcemy przybliżyć Wam styl industrialny, dzięki któremu można zapanować nad swoją przestrzenią i cieszyć się idealnym uporządkowaniem.

Drewno i metal

Świetnym połączeniem w tym stylu jest metal i drewno. Stalowa rama stanowi solidną podstawę, dzięki której mamy do czynienia z naprawdę solidnym meblem. Z kolei naturalny kolor drewna ociepla chłodne wnętrze, które jednocześnie staje się bardziej uniwersalne. Taka półka doskonale sprawdzi się w modnym, nowoczesnym salonie, ale także można ją powiesić w gabinecie, przedpokoju, czy nawet w łazience, jeśli chcemy postawić na eleganckie uporządkowanie naszych kosmetyków czy biżuterii.

Metalowy organizer

Metalowa półka ścienna to wspaniały organizer, który jednocześnie stanowi piękną dekorację. Możemy tutaj ułożyć swoje drobiazgi czy akcesoria. Jednocześnie ażurowa forma ma wiele zalet i poziomów, więc możemy stworzyć naprawdę atrakcyjnie wyglądającą kompozycję. Całość jest lekka, a jednocześnie zapewnia sporo miejsca do przechowywania. Jako że posiada formę drucianą, możemy do niej przypiąć spinacze czy klamerki i dopasować ją do własnych oczekiwań.

Półki w komplecie

Jeśli nie mamy wielkiego zmysłu estetycznego, warto postawić na gotowy zestaw półek dekoracyjnych. Wtedy nie musimy się niczym przejmować, za ich pomocą tworzymy własną kompozycję, nie trzeba szukać, dobierać – wszystko mamy podane na tacy i to w doskonałym wydaniu. W stylu industrialnym doskonale sprawdzą się półki w kolorze czerni i bieli, można te kolory mieszać i dowolnie ze sobą zestawiać.

Perfekcyjna organizacja

Z takimi półkami ściennymi można nie tylko pięknie udekorować swoje wnętrze, ale także zapewnić sobie perfekcyjny porządek. Wreszcie mamy miejsce, w które możemy odłożyć swoje drobiazgi i cieszyć nimi oko.