A jak Alameda. Kolekcja od BRW, która się nie starzeje

Posted :
25 maja, 2020
Posted :
Perfekt Design

Każdy sezon przynosi nowe propozycje aranżacyjne. Moda się zmienia, a wraz z nią zamiłowanie do barw, czy też wybór dodatków jako elementu kompozycji. Pomimo zmiany trendów, są kolekcje mebli, które się nie starzeją i na długie lata zyskują swoich wiernych fanów. Taką kolekcją jest m.in. Alameda od BRW.

 

Kolekcja Alameda dedykowana jest nowoczesnym, przestronnym salonom. Tym, co ją wyróżnia są duże, geometryczne bryły, lśniące fronty, oryginalne dekory i przede wszystkim, oświetlenie LED montowane pod blatem. Styl kolekcji podkreśla połączenie kolorystyczne białych korpusów i frontów z efektownym blatem w odcieniach dębu. Masywne boki pełnią rolę nóżek i tworzą efektowne wykończenie blatów. Cichy domyk frontów oraz oświetlenie w standardzie podnoszą klasę mebli.

 

Białe fronty mają wpływ na przestrzeń?

Witryna z kolekcji Alameda.

 

Designerzy, którzy pracowali przy tej kolekcji zadedykowali ją przestronnym i słonecznym wnętrzom. Ci, którzy zajmują się aranżacją wnętrz, szybko docenili Alamedę. Nie tylko z powodu świetnego komponowania się z dużą przestrzenią, ale także za funkcjonalność w małych pomieszczeniach. Okazuje się, że nawet w ciasnych salonach w blokach z wielkiej płyty, Alameda świetnie się sprawdza. Białe, lakierowane fronty sprawiają wrażenie przestronności. Odbijają dużo światła, więc nawet w pomieszczeniach skąpo oświetlonych robią niesamowite wrażenie. Sprawiają wrażenie „świetlistości”, a co za tym idzie, zmieniają klimat mieszkania.

Na uwagę zasługują tu drewniane zwieńczenia. Doskonale nawiązują do stylistyki podłóg, nawet jeśli są nimi panele.

 

Trwałość to zaleta

Mebel, poza funkcjonalnością, powinien się również cechować trwałością. Przecież on nie tylko musi dobrze wyglądać, ale również być praktyczny. Używany na co dzień, nie może szybko ulec zepsuciu. Jak jest z Alamedą? Tu połączono designerskie rozwiązania z minimalizmem. W kolekcji odnajdziemy półkę, komodę, witrynę czy też szafkę pod telewizor. W każdym przypadku mówimy o meblach, które są bardzo solidne i na pewno długo posłużą. Oczywiście trzeba się wykazać dokładnością podczas skręcania tychże mebli zaraz po zakupie, ale jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możecie poprosić o pomoc obsługę salonu. Meble możemy dla Was złożyć i dostarczyć je pod wskazany adres.

Komoda z kolekcji Alameda.