Gorące nowości na nowy rok!

Posted :
30 grudnia, 2019
Posted :
Perfekt Design

Nowy rok to zawsze doskonała inspiracja do zmian, także, jeśli chodzi o nasze wnętrza. Prezentujemy zatem gorące nowości, dzięki którym można odmienić swoje pomieszczenia i cieszyć się znakomitym efektem.

Zmiany mogą być bardziej znaczące – na przykład nowe meble, stylowe kanapa czy elegancki fotel, ale także mogą dotyczyć drobiazgów – takie metamorfozy także są jak najbardziej wskazane i z pewnością będziemy z nich bardzo zadowoleni.

Wygodny fotel to podstawa

Jeśli lubisz wygodnie się rozsiąść, poczytać książkę czy obejrzeć telewizję albo zanurzyć się w swoje ulubione czasopismo, to na pewno przyda Ci się wygodny fotel. W naszej kolekcji nowości można znaleźć także takie modele, które posiadają wygodne podnóżki. Jeśli chodzi z kolei o kolor, to tutaj można poszaleć i postawić na odważne printy, albo też na bardziej stonowane wzornictwo.

Fotel Emilly
Fotel Emilly
Fotel Telda
Fotel Telda

Styl i wygoda

Czasami mały stolik czy ława mogą wiele zmienić w naszej przestrzeni. Obecnie możemy postawić na bardzo interesujące wzory. Są one nie tylko modne i nowoczesne, ale też czasami nawiązują do tradycji i mody z dawnych lat, a więc doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Ława Madison
Ława Madison

Słodkie lenistwo

Chociaż na początku roku często mówimy sobie, że zaczniemy więcej się ruszać, to czasami przyda nam się też chwila odpoczynku. Idealnie nadaje się do tego wygodny tapczan, a jeszcze lepiej komfortowy szezlong, który przy okazji doskonale się też prezentuje.

Tapczan Cupido
Tapczan Cupido

Otul się ciepło

W nowym roku przydadzą nam się też ciepłe koce. Dostępne są w wielu ciekawych i modnych wzorach. Można się nimi znakomicie otulić w zimowe wieczory, z kubkiem gorącej czekolady czy herbaty.