Luksusowe meble wypoczynkowe

Posted :
29 czerwca, 2019
Posted :
Perfekt Design

Jeśli odpoczywać, to najlepiej w luksusie. Meble wypoczynkowe odgrywają ogromną rolę w naszym codziennym funkcjonowaniu. Warto wybrać taką kanapę czy narożnik, które będą dla nas najbardziej komfortowe – podpowiada projektant Bartosz Matławski.

W wyborze mebli wypoczynkowych należy kierować się jakością. Nowoczesne meble łączą w sobie zarówno prostą formę, jak i starannie dobrane materiały. 

– Wysokiej jakości skóra licowa to komfort i wygoda, którą od razu poczujemy. Warto też postawić na innowacyjną tkaninę autoclean, która jest odporna na plamy i zabrudzenia – radzi projektant Bartosz Matławski.

Komfortowa sekcja wypoczynkowa

Kolekcja Ambienti to najwyższej jakości meble wypoczynkowe, dzięki którym w prosty sposób można stworzyć miejsce idealne do codziennego relaksu. Dzisiaj możemy mieszać różne elementy i wybierać te, w których otoczeniu czujemy się najlepiej. Przede wszystkim można postawić na rozbudowane narożniki. Wygodne odchylane zagłówki i podparcia czy podłokietniki, zapewniają wysoki komfort i sprawiają, że można się tutaj odprężyć w najlepszy sposób. Jeśmy mamy nieco mniej miejsca, można wybrać rozkładane sofy czy kanapy dwu- lub trzyosobowe. Do tego jeszcze wygodny fotel i każdy z domowników znajdzie swoje ulubione miejsce. Dodatkowym atutem foteli z serii Ambienti jest to, że można je rozłożyć, zapewniając swojemu kręgosłupowi relaks i idealne podparcie.

Kolekcja Ambienti
Kolekcja Ambienti

– Elektryczne sterowanie i funkcja relaks to propozycja dla wielkich miłośników odpoczynku. Nie trzeba się podnosić, jednym przyciskiem można ustawić dogodny kąt oparcia i podnóżek – podpowiada projektant.

Fotel Lirica
Fotel Lirica

Jakość i doskonały styl

Ekskluzywne meble wypoczynkowe to marzenie każdego, kto kocha klasykę i elegancję. Przy okazji są to meble niezwykle funkcjonalne. Wysoka jakość przejawia się przede wszystkim w wygodzie. Regulowane zagłówki sprawiają, że długie seanse filmowe w rodzinnym czy przyjacielskim gronie, są w pełni komfortowe. Możemy dopasować ich wysokość do indywidualnych preferencji. Oprócz tego meble pięknie się prezentują. Skóra licowa jest elegancka i od razu przyciąga wzrok. Do tego mamy ozdobne pikowania i dekory, które podnoszą wartość estetyczną mebli. 

Kolekcja Ambienti
Kolekcja Ambienti