Majówka w domu

Posted :
26 kwietnia, 2020
Posted :
Perfekt Design

Co robić, gdy nie można podróżować? Można urządzić sobie majówkę w domu, tarasie, ogrodzie… Pomysłów jest całkiem sporo, wystarczy zastanowić się nad tym, jak chcemy spędzić ten wolny czas.

Majówka w tym roku będzie zupełnie inna niż wszystkie do tej pory. Warto jedna zachować dobry nastrój i postawić na takie rozwiązania, jakie sprawiają nam najwięcej przyjemności, a na pewno będziemy miło wspominać ten czas.

Relaks w ogrodzie

Jeśli mamy do swojej dyspozycji ogród lub taras, możemy się zaopatrzyć w komfortowe huśtawki czy hamaki, na których będziemy się znakomicie relaksować. Jeśli do swojej dyspozycji mamy jedynie balkon, to także możemy postawić na wygodne meble ogrodowe i zapewnić sobie doskonałą formę odprężenia.

Otul się cieplutko

Pogoda może być kapryśna, więc nawet na balkonie czy w ogrodzie przyda nam się miękki, kolorowy koc, który zapewni nam wygodę, ogrzeje i przy okazji ucieszy oko. Taki kocyk przyda się też w domu, gdy będziemy chcieli się ogrzać, wylegując się na kanapie czy w ulubionym fotelu.

Domowe majówkowe party

Nawet w domu można mieć świetny humor i urządzić sobie majówkową imprezę. Wystarczy zdecydować się na słoik z odkręcanym kranikiem i szklanki w kształcie kaktusów! Do tego trochę owoców, woda i jakieś przysmaki, a nasza majówka będzie wesoła, kolorowa i przepyszna!