Wiosenne dekoracje

Posted :
15 marca, 2020
Posted :
Perfekt Design

Wiosną wstępuje w nas nowa energia i ochota na zmiany we wnętrzach. Można je przeprowadzić również za pomocą detali. Warto zwrócić uwagę na dekoracje, dzięki którym stworzymy w swoich wnętrzach wyjątkowy klimat.

Piękne wazony, świeczniki, doniczki czy inne drobiazgi pomogą nam zapomnieć o szarej rzeczywistości i doceniać detale, które mamy w domu. Warto się czymś zająć, a dekorowanie swojej przestrzeni to zawsze doskonały pomysł.

Na kwiaty i świeczki

Nowoczesne geometryczne świeczniki to prawdziwe dzieła sztuki. Doskonale się prezentują i mogą być wykorzystane na wiele różnych sposobów – nie tylko możemy włożyć do nich świeczki zapachowe i się odprężyć, tworząc wyjątkowy klimat, ale również mogą nam posłużyć jako wspaniałe miejsce na kwiatki. Roślin w naszych wnętrzach nigdy nie jest za wiele. Można je wyeksponować na wiele różnych sposobów. Jednym z nich są modne donice wiszące.

Na skarby małe i duże

Świetnym elementem dekoracyjnym, a jednocześnie przedmiotem, który spełnia funkcje użytkowe są różnego rodzaju szkatułki. Można w nich pomieścić biżuterię i inne drobiazgi, a przy okazji stworzyć atrakcyjną małą aranżację na komodzie, toaletce czy szafce nocnej.

Wazony i bibeloty

W naszych wiosennych wnętrzach nie może zabraknąć pięknych wazonów na świeże kwiaty. Można też nieco przymknąć oko i postawić na modne bibeloty – oczywiście tutaj nie przesadzamy z ich ilością. Można też wybrać takie przedmioty dekoracyjne, które jednocześnie będą bardzo praktyczne.