W pokoju nastolatka

Posted :
30 grudnia, 2018
Posted :
Perfekt Design

Bycie nastolatkiem nie jest proste. Burza hormonów, zmienne nastroje i co chwilę jakieś szaleństwa. A przy tym wszystkim trzeba się uczyć i znaleźć czas na swoje pasje. Dlatego właśnie warto postarać się stworzyć nastolatkowi przestrzeń, w której będzie mógł odpocząć i dobrze spożytkować nadmiar swojej energii.

Pokój nastolatka musi uwzględniać jego charakter i upodobania. Warto zauważyć, że to już nie tylko miejsce do odpoczynku, zabawy i odrabiania lekcji, ale także przestrzeń spotkań towarzyskich z rówieśnikami, a może nawet pierwszych nieśmiałych randek. To wszystko sprawia, że stworzenie pokoju dla nastolatka jest sporym wyzwaniem.

Kreatywność na pierwszym miejscu

Kolekcja Stanford to propozycja dla kreatywnych nastolatków. Różne kolory frontów i opcje mebli sprawiają, że przestrzeń można idealnie dostosować do potrzeb dziecka. Nastolatek znajdzie tutaj miejsce na wszystkie swoje ważne sprawy, a przy okazji wyrazi swój styl i osobowość.

Nastolatek sam decyduje

Wielką zaletą mebli modułowych z kolekcji Stanford jest fakt, że można je dowolnie łączyć i komponować. Przy tworzeniu takiego pokoju zbuntowany nastolatek może mieć zatem swój własny głos i stworzyć swój azyl, strefę, w której czuje całkowitą wolność i swobodę. A przy okazji rodzice mają pewność, że jest to miejsce praktyczne i estetyczne.

Szaleństwo kolorów

W tej kolekcji zachwycające są też kolory. Szalony nastolatek może wybrać np. żółte curry, pudrowy róż czy klasyczną biel albo modny szary turkus. Wszystkie opcje jak najbardziej na topie, więc gdy wpadną znajomi, nie będzie żadnego obciachu.