Jesień to czas na zmiany!

Posted :
14 października, 2018
Posted :
Perfekt Design

Zazwyczaj to dopiero Nowy Rok motywuje nas do zmian i postanowień, ale po co czekać? Akurat teraz mamy atrakcyjne promocje na meble i dodatki, dzięki którym można odmienić swoje wnętrza i stworzyć niepowtarzalne aranżacje.

Meble idealne to takie, które zarówno świetnie się prezentują, jak i są bardzo praktyczne. Dobrze byłoby też, gdyby dostosowywały się do naszych oczekiwań. Nasze wnętrza często mają różne zakamarki, nietypowe rozwiązania i miejsca, które trudno zagospodarować. W związku z tym szukamy takich elementów wyposażenia, jakie będą niczym kameleon. Właśnie takie wymagania spełnia kolekcja Possi.

Kolekcja Possi Light
Kolekcja Possi Light

Buduj jak z klocków

W tej linii mebli znajdziemy całkiem sporo różnych elementów. Należą do nich chociażby szafki o różnych kształtach – pionowe i poziome, a także komody i półki. Można wcielić się w rolę projektanta i jak z klocków budować swoją aranżację na przykład w salonie. Z tych prostych i nowoczesnych elementów można stworzyć coś wyjątkowego. Zawieś szafkę pod telewizorem, drugą dodaj po lewej stronie, a nad nią powieś dwie półki i zwieńcz całość kolejną zamykaną szafką. Fronty w białym kolorze na wysoki połysk świetnie komponują się z półkami w kolorze drewna. Ta prosta aranżacja jest praktyczna – zmieścisz tutaj drobiazgi, a na półkach ułożysz książki czy dekoracje, a przy okazji świetnie się prezentuje – to najnowsze gorące trendy!

Kolekcja Possi Light
Kolekcja Possi Light

Wszystko ukryte

Jeśli chcesz mieć więcej miejsca do przechowywania, to koniecznie zwróć uwagę na szafki i witryny z kolekcji Possi. Można postawić na stojące witryny, a całość dopełnić szafkami wiszącymi. Wszystkie elementy z tej kolekcji doskonale do siebie pasują, więc można je swobodnie mieszać i zestawiać. Z szafek prostokątnych i kwadratowych można stworzyć oryginalne kompozycje, niczym z filmu o przyszłości. Jednokolorowe zestawienie doskonale się prezentuje, ale można też się pobawić kolorami frontów i korpusów, tworząc prawdziwe dzieło sztuki.

Kolekcja Possi Light
Kolekcja Possi Light

Kolekcja Possi to nie tylko piękny urzekający design, ale także wysoka jakość wykonania. Mamy do czynienia tutaj z doskonałym wykończeniem i dbałością o każdy detal. Poszczególne meble z tej kolekcji zachwycają swoją prostotą, minimalizmem i nowoczesnością. Do takiej formy można dodać dowolne dekoracje i zawsze mamy pewność, że całość będzie się dobrze prezentować. Dodatkowym atutem jest też październikowa promocja, dzięki której te i wiele innych mebli i dodatków można mieć znacznie taniej. To dostateczna motywacja, by odmienić oblicze swoich wnętrz i nie czekać do noworocznych postanowień.

Kolekcja Possi Light
Kolekcja Possi Light