Czas na odpoczynek

Posted :
13 lutego, 2019
Posted :
Perfekt Design

Bez względu na to, czy wolisz odpoczywać samotnie czy w gronie rodziny, chwila relaksu jak najbardziej Ci się należy. Dzisiaj podpowiadamy, jak doskonale odprężać się w domowej przestrzeni.

W codziennym zgiełku i natłoku obowiązków, czasami trudno nam zadbać o siebie. Jeśli jednak wracamy do dobrze zaaranżowanego domu czy mieszkania, to dużo łatwiej znaleźć nam miejsce i czas na to, by się odprężyć. A sposobów na to jest całkiem sporo.

Odpoczynek w pojedynkę

Romantyczna przestrzeń, świeże kwiaty i wygodna kanapa – to propozycja dla osób, które lubią relaksować się w pojedynkę. Tylko my i nasza przestrzeń. Można zanurzyć się w marzeniach i snuć plany na przyszłość albo zatopić się w ciekawej lekturze. To także idealne miejsce na krótką regenerującą drzemkę.

Relaks ze zwierzakiem

Wnętrze pełne zieleni, bliskość natury, a w salonie cudowna ozdoba – wygodny fotel w roślinne wzory. Tutaj można się wygodnie rozsiąść i odpocząć. To także świetne miejsce na zabawę z psem czy innym zwierzakiem. Jeśli mamy kota, to na pewno doceni wygodę naszych kolan i oczywiście miękkość kolorowego fotela.

Rodzinny wypoczynek

Duża rodzina to spore wyzwanie, ale i z tym można sobie poradzić. Postaw większą kanapę czy narożnik, dodaj pufy i fotel, a każdy znajdzie swoje miejsce. Mama może poczytać, dzieciaki trochę rozrabiać, a tata będzie starał się mieć nad wszystkim kontrolę. Wspólne spędzanie czasu to zawsze doskonały pomysł.

Odprężenie we dwoje?

Najlepiej odpocząć można oczywiście w sypialni, dlatego podstawą jest wybór odpowiedniego łóżka. To przestrzeń tylko dla nas dwojga, ale czasami… pojawi się w niej ktoś trzeci 🙂